Bezpieczny Finansowo

Portal Bankowy

Kredyty krótkoterminowe

26 październik, 2016 | Nieskategoryzowane

Jednym z bardziej popularnych rodzajów kredytów w Polsce jest kredyt krótkoterminowy. Z reguły zaciągany jest on na maksimum 12 miesięcy, a więc można go spłacić w bardzo szybkim tempie, tak aby nasze zobowiązania w banku nie były zmartwieniem przez długi okres czasu. Tego typu kredyt gotówkowy charakteryzuje się przede wszystkim tym, iż nie jest on wysoki, także nie mamy co tutaj liczyć na to, że dostaniemy dużo pieniędzy, ponieważ krótki kredyt to dość mały kredyt, pod tym adresem znajdziesz odpowiedni kredyt, zarówno na małe jak i duże potrzeby znajdziesz na https://www.niskarata.org/kredyty-gotowkowe - kredyt gotówkowy.

W życiu dochodzi do wielu sytuacji, w których zabraknie nam pieniędzy, a wtedy kredyt gotówkowy może okazać się jedyną deską ratunku. Z pewnością nie warto wiązać się z bankiem umową na lata, gdy nie chodzi nam o pieniądze na budowę domu, a na załatanie dziury w budżecie domowym. Mały kredyt będzie w tym przypadku najlepszą z możliwych opcji, zwłaszcza jeśli nasza zdolność kredytowa jest wysoka, a przy okazji nie mamy bałaganu w historii kredytowej. Kredyt krótkoterminowy zainteresuje wszystkie te osoby, które mają dość wysokie zarobki, a nie chcą się zapożyczać na długie lata. Trzeba mieć na uwadze to, na co konkretnie przeznaczone zostaną pieniądze z takiego kredytu, aby mieć pewność, że nam one wystarczą. Ofert kredytów krótkoterminowych jest na rynku bardzo dużo, także każdy zainteresowany człowiek powinien nieco poszerzyć swoją wiedzę w tym zakresie przed podjęciem ostatecznej decyzji, co wyjdzie nam na dobre. Mały kredyt ma jednak to do siebie, że z reguły jego rata przy krótkim terminie spłaty nie jest aż taka niska, ale można to sobie wyliczyć za pomocą kalkulatora kredytów gotówkowych lub też na miejscu w banku, z pomocą bankiera.

Wiele osób chętnie decyduje się na takie rozwiązanie, ponieważ nikt nie zamierza przez kilkanaście lat spłacać kredytu w banku, jeśli nie jest to konieczne, a w grę wchodzi kredyt krótkoterminowy na który można się zdecydować. Posiadając stabilne zatrudnienie oraz stałe dochody dokumentowane na naszym koncie na pewno taki kredyt gotówkowy otrzymamy, także trzeba się na niego po prostu zdecydować. To my musimy jednak określić to, czy damy radę spłacić mały kredyt w 12 miesięcy, a może nawet szybciej, czy też jednak warto przyjrzeć się innej opcji z dłuższą spłatą, aby mieć pewność, że wszystko pójdzie po naszej myśli. Zawsze można się przerzucić na kredyt średnioterminowy lub długoterminowy, w zależności od tego jakie pieniądze nas w danym momencie interesują i na co konkretnie chcemy je przeznaczyć. Warto taką umowę z bankiem zakończyć jak najszybciej, aby móc potem ewentualnie zaciągnąć kolejny kredyt, bez poprzedniego na głowie.