Bezpieczny Finansowo

Portal Bankowy

PKO BP i oferta kredytowa.

07 luty, 2018 | Nieskategoryzowane

Kredyt gotówkowy mini ratka w Banku PKO BP.

Pożyczając w Banku PKO BP kwotę kredytu wynoszącą 50 000 złotych na okres kredytowania 72 miesiące, zobowiązanie będzie nas kosztowało łącznie 25672 złote. Raty miesięczne jakie przyjdzie nam spłacać będą po 1051 złotych. Wniosek kredytowy możemy złożyć tutaj na kwotę od 1 000 złotych do maksymalnie 120 000 złotych z okresem kredytowania wynoszącym od minimum 36 miesięcy do maksymalnie 96 miesięcy. Minimalny okres kredytowania wynosi 3 lata, co nie każdemu kredytobiorcy się spodoba. Małą kwotę kredytu nie opaci się rozkładać, na aż tak wiele rat. Kredyt ma oprocentowanie nominalne w wysokości 9-10% w skali roku. Prowizja jaką nalicza bank za udzielenie zobowiązania wynosi 15-25% kwoty kredytu. Jak widać jest ona bardzo wysoka, nawet biorąc pod uwagę minimalną jej wysokość. Na szczęście nie ma żądnej opłaty przygotowawczej, ani też bank nie zmusza do wyboru innych swoich produktów, aby móc skorzystać z kredytu. Nie ma żadnych opłat z tytułu prowadzenia rachunku potrzebnego do spłaty kredytu, ani też nie jest pobierana prowizja za wcześniejsza spłatę zobowiązania. Za zmianę harmonogramu spłat trzeba zapłacić 50 złotych, zaś za prolongatę kredytu zapłacimy 3%, ale będzie to kwota minimum 100 złotych. Monit będzie nas natomiast kosztował 15 złotych. Zazwyczaj bank wymaga od swoich klientów, aby wykupili ubezpieczenie na życie.

Dokumenty wymagane przez PKO BP do zaciągnięcia kredytu gotówkowego.

Jednym z podstawowych dokumentów jakie trzeba przedstawić w banku starając się o kredyt gotówkowy jest zaświadczenie od pracodawcy o zatrudnieniu i wynagrodzeniu kredytobiorcy. Może być to dochód z tytułu umowy o pracę na czas określony i nieokreślony, dochód z rent, emerytur i świadczeń przedemerytalnych, jak też dochody z gospodarstw rolnych i dochody uzyskiwane za granicą. Kredytobiorca otrzyma również kredyt gotówkowy w Banku PKO BP, jeżeli pracuje na umowę zlecenie, ma kontrakt marynarki lub menedżerski, a także jeżeli ma powołanie i pracuje na podstawie umowy agencyjnej. Do skorzystania z oferty potrzebna będzie również zgoda współmałżonka.

Warunki otrzymania kredytu mini ratka.

Oferta mini ratki jest ciekawą propozycją z jakiej do tej pory skorzystała cała masa kredytobiorców, ale ma wiele znaków zapytania o jakich kredytobiorcy nie wiedzą i są niemile zaskoczeni, kiedy to zobowiązanie zaciągną. Kredyt mini ratka tak naprawdę ukrywa w sobie wielką ratę zobowiązania. Co sprawia, że mini ratka jest tak droga? Odpowiedź jest bardzo prosta. Zobowiązanie ma bardzo wysokie oprocentowanie nominalne w skali roku, a bank nalicza wysoką prowizję za jego przyznanie. Obowiązkowe ubezpieczenie mini ratki przemawia na niekorzyść tej oferty. Zasada ubezpieczenia kredytu jest prosta, jeżeli go nie weźmiemy bank nie przyznana nam kredytu gotówkowego. Niestety, ale takie wymagania stawia Bank PKO BP. Oferta mini ratka przyciąga swoją nazwą i nie jedna osoba, która ma taki kredyt jest niemile zaskoczona. Do wad tego zobowiązania można zaliczyć również to, że zobowiązanie można spłacać tylko i wyłącznie w równych rata. Możliwość wyboru tańszej opcji, rat malejących jest nie możliwa w ramach mini ratki. Oferta ta ma jednak i swoje zalety. Bank daje możliwość skorzystania z wakacji kredytowych i to nawet raty można zawiesić na trzy miesiące. Bank ma dużo oddziałów w Polsce przez co oferta jest łatwiej dostępna. Rodziny wielodzietne mogą liczyć również na uzyskanie lepszych warunków cenowych. Właśnie to te zalety mini ratki w Banku PKO BP sprawiają, ze ofertę wybiera wiele kredytobiorców, bez względu na dużą liczbę ograniczeń.