Bezpieczny Finansowo

Portal Bankowy

Kredyt gotówkowy 100 000 złotych na okres 96 miesięcy.

21 luty, 2019 | Nieskategoryzowane

Zaciągamy kredyt gotówkowy w wysokości 100 000 złotych z okresem spłaty równym 96 miesięcy. Sprawdzimy warunki kredytowania i koszta takich ofert jak mini ratka na dowolny cel w Banku polskim, pożyczka gotówkowa w Banku Millennium oraz pożyczka ekspresowa na dowolny cel w Banku Pekao.

Mini ratka na dowolny cel w Banku Polskim.

Mini ratka na dowolny cel w Banku Polskim jest jedną z ciekawszych ofert na rynku. Sprawdźmy warunki jej przyznania oraz jakie będą jej koszta dla kredytu na kwotę 100 000 złotych z okresem kredytowania wynoszącym 96 miesięcy. Dostępne kwoty kredytu to przedział od 1.000 - 120.000 złotych. Okres kredytowania jaki oferuje bank jest bardzo długi bo kwotę zobowiązania można rozłożyć nawet na 120 miesięcy. Oprocentowanie nominalne mini ratki wynosi 6,99% w skali roku, natomiast rzeczywiste jest w wysokości 7,22% w skali roku. Bank całkowicie rezygnuje z naliczenia prowizji za udzielenie nam zobowiązania. Zerowa prowizja sprawia, że koszt kredytu jest niższy. Decydując się na kredyt tutaj każda z rat miesięcznych będzie po 1 363 złote. Kredyt będzie nas kosztował łącznie 30 836 złotych i w całości będzie to kwota odsetek jakie przyjdzie nam spłacić w ciągu całego okresu kredytowania. Bank Polski jako nie jeden z wielu banków w ramach swojej oferty kredytu gotówkowego daje możliwość kredytobiorcom na skorzystanie z wakacji kredytowych. Mogą oni również wcześniej pospłacać swoje zobowiązania. Oprocentowanie kredytu również można z bankiem wynegocjować. Warto bo można dzięki temu uzyskać lepsze warunki kredytowania.

Pożyczka gotówkowa w Banku Millennium.

Pożyczka gotówkowa w Banku Millennium jest zobowiązaniem jakie zaciągniemy na kwotę od minimalnego 1 000 złotych do maksymalnie 150 000 złotych. Okres kredytowania wynosi tutaj od 6 do nawet 108 miesięcy. Wybierając kredyt gotówkowy w Banku Millennium będzie on oprocentowany nominalnie na 7,99% w skali roku. Co do oprocentowania rzeczywistego, czyli RRSO będzie ono równe 11,52% w skali roku. Prowizja jaką nalicza bank za udzielenie kredytu jest rzędu 9,99%kwoty pożyczki. Dla kredytu na kwotę 100 000 złotych z okresem spłaty96 miesięcy, każda z rat będzie po 1 413 złotych. Kredyt wygeneruje nam koszt całkowity w wysokości 45 654 złotych. Całkowita kwota spłacanych przez kredytobiorce odsetek będzie wynosiła 35 664 złote. Kredytobiorca ubiegający się o ten kredyt musi dostarczyć do banku oświadczenie o zarobkach. Można spłacić wcześniej kredyt, a oprocentowanie można spróbować negocjować z bankiem. Takie negocjacje, zwłaszcza jeżeli chodzi o kredyt na wysoką kwotę są bardzo ważne, bo można dzięki nim znacznie zmniejszyć koszta związane z kredytem.

Pożyczka ekspresowa na dowolny cel w Banku Pekao.

Pożyczkę ekspresową na dowolny cel w Banku Pekao zaciągniemy na kwotę do maksymalnie 200 tysięcy złotych z maksymalnym okresem kredytowania do 96 miesięcy. Oprocentowanie nominalne jakie oferuje nam bank równe jest 8,99% w skali roku. Co do oprocentowania rzeczywistego RRSO jest ono w wysokości 11,97% w skali roku. Do kosztów związanych z kredytem należy doliczyć prowizję w wysokości 7,99% kwoty pożyczki. Decydując się na nasz kredyt tutaj, każda z rat miesięcznych będzie po 1 465 złotych. Kredyt będzie generował całkowity koszt w wysokości 48 583 złotych i z tego całkowita kwota spłacanych odsetek będzie wynosiła 40 593 złote. Możliwa jest wcześniejsza spłata zobowiązania jak również można negocjować jego oprocentowanie. Nie ma również konieczności zakładania w banku rachunku osobistego.